Yhteys

Yhteystiedot

Västra Nylands folkhögskola
Pumppulahti 3
FI-10300 KARJAA
info@vnf.fi

Vaihde: 019 222 600 (9–15)
Rehtori: 040 558 2081
Opintolinjat: 044 022 6025
Lyhyt kurssit: 044 022 6021

kurser@vnf.fi

Google Map of pumpviken 3

Yhteydenottolomake

Täytä yhteystietosi ja kysymyksesi lomakkeeseen, niin otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.

Hallinto

Hallinto

Henrik Grönroos

Rehtori

Puh. 040 558 2081
henrik.gronroos@vnf.fi

Hallinto

Bodil Westerlund

Vararehtori

Puh. 019 222 600
bodil.westerlund@vnf.fi

Hallinto

Bodil Selenius

Talouspäällikkö / Palkat

Puh. 044 322 6028
bodil.selenius@vnf.fi

Hallinto

Elena Horttana

Koulutussuunnittelija / Lyhytkurssit

Puh. 044 022 6021
kurser@vnf.fi

Hallinto

Tanja Ljungqvist

Kehityskoordinaattori

Puh. 044 022 6044
tanja.ljungqvist@vnf.fi

Hallinto

Peggy Åhman

Tiedottaja / Opintolinjat

Puh. 044 022 6025
peggy.ahman@vnf.fi

Hallinto

Tina Huldin

Kanslisti

Puh. 044 022 6024
tina.huldin@vnf.fi

Hallinto

Kenneth Berglund

IT

Puh. 044 022 6020
kenneth.berglund@vnf.fi

Keittiö ja kiinteistö

Keittiö ja kiinteistö

Kenneth Sjölander

Vahtimestari - Talonmies

Puh. 040 558 2071
kenneth.sjolander@vnf.fi

Keittiö ja kiinteistö

Eva Rönnberg

Siivooja

Puh. 040 700 2878
eva.ronnberg@vnf.fi

Keittiö ja kiinteistö

Safaa Hammood

Siivooja

Puh. 040 700 2878
safaa.hammood@vnf.fi

Keittiö ja kiinteistö

Nina Nordström

Emäntä

Puh. 044 522 6022
nina.nordstrom@vnf.fi

Keittiö ja kiinteistö

Bengt Stigell

Keittiöapulainen

Puh. 044 522 6022

Opettajat

Opettajat

Mio Holmlund

COSPLAY

Puh. 019 222 600
info@vnf.fi

Opettajat

Anna Härmälä

CREATE 23–24

Puh. 019 222 600
info@vnf.fi

Opettajat

Anna Jakobsson

SLUSSEN ja muut oppivelvolliset

Puh. 044 022 6033
anna.jakobsson@vnf.fi

Opettajat

Anna Kantanen-Bouazza

LUONNON LÄHELLÄ

Puh. 044 022 6040
anna.kantanen-bouazza@vnf.fi Opettaja >

Opettajat

Lukas Lundin

BACKPACKING

Puh. 019 222 600
info@vnf.fi

Opettajat

Anna Lönngren

OIKEUSTIETEELLINEN OHJELMA

Puh. 019 222 600
anna.lonngren@vnf.fi

Opettajat

Nina Nordström

CREATE 22–23

Puh. 044 022 6030
nina.le.nordstrom@vnf.fi Opettaja >

Opettajat

Nina Nordström

ULOS

Puh. 044 022 6030
nina.le.nordstrom@vnf.fi Opettaja >

Opettajat

Bodil Westerlund

LUONNONTIETEET JA LÄÄKETIEDE

Puh. 019 222 600
bodil.westerlund@vnf.fi