Yhteys

Västra Nylands folkhögskola

Pumppulahti 3
FI-10300 KARJAA
info@vnf.fi

Vaihde: 019 222 600
Rehtori: 040 558 2081
Opintolinjat: 019 222 6025 (Peggy Åhman)
Lyhyt kurssit: 019 222 6021, (Camilla Lindberg)

kurser@vnf.fi

Google Map of pumpviken 3

Ota yhteyttä!

Täytä yhteystietosi ja kysymyksesi niin otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.

Hallinto

Hallinto

Henrik Grönroos

Rehtori

Puh. 040 558 2081
henrik.gronroos@vnf.fi

Hallinto

Anna Lönngren

Vararehtori

Puh. 044 022 6044
anna.lonngren@vnf.fi

Hallinto

Bodil Selenius

Talouspäällikkö

Puh. 044 322 6028
bodil.selenius@vnf.fi

Hallinto

Peggy Åhman

Tiedottaja / Opintolinjat

Puh. 019 222 6025, 0440 22 6025
peggy.ahman@vnf.fi

Hallinto

Camilla Lindberg

Kurssisuunnittelija / Lyhytkurssit

Puh. 019 222 6021, 0440 22 6021
kurser@vnf.fi

Hallinto

Mia Lindström

Kanslisti

Puh. 0440 22 6024
mia.lindstrom@vnf.fi

Hallinto

Kenneth Berglund

IT

Puh. 044 022 6020
kenneth.berglund@vnf.fi

Keittiö ja kiinteistö

Keittiö ja kiinteistö

Tony Sjöholm

Talonmies

Puh. 040 558 2071
tony.sjoholm@vnf.fi

Keittiö ja kiinteistö

Gun Dahlström

Siivooja

Puh. 040 700 2878
gun.dahlstrom@vnf.fi

Keittiö ja kiinteistö

Eva Rönnberg

Siivooja

Puh. 040 700 2878
eva.ronnberg@vnf.fi

Keittiö ja kiinteistö

Nina Nordström

Emäntä

Puh. 044 522 6022
nina.nordstrom@vnf.fi

Keittiö ja kiinteistö

Bengt Stigell

Keittiöapulainen

Puh. 044 522 6022

Opettajat

Opettajat

Anna Härmälä

Sarjakuvataide, graafinen suunnittelu ja animaatio

Puh. 044 022 6044
anna.harmala@vnf.fi

Opettajat

Anna Jakobsson

Kymppi luokka

Puh. 044 022 6048
anna.jakobsson@vnf.fi

Opettajat

Anna Lönngren

Oikeustieteellinen ohjelma

Puh. 044 022 6044
anna.lonngren@vnf.fi

Opettajat

Auni Pelho

Taide

Puh. 044 322 6035
auni.pelho@vnf.fi

Opettajat

Bodil Westerlund

Luonnontieteet ja lääketiede

Puh. 044 022 6044
bodil.westerlund@vnf.fi

Opettajat

Markku Nyytäjä

Valokuvataide

Puh. 044 022 6043
markku.nyytaja@vnf.fi

Opettajat

Nina Nordström

Open Minds Media

Puh. 044 022 6044
info@vnf.fi

Opettajat

Radu Szekely

Diversity Management and Inclusion

Puh. 044 022 6044
radu.szekely@vnf.fi

Opettajat

Tytti Kronqvist

Tanssi

Puh. 044 022 6032
tytti.kronqvist@vnf.fi

Opettajat

Tom ”Wasker” Lindblom

Teatteri

Puh. 044 022 6047
tom.lindblom@vnf.fi